ClickMeeting partnerem EduCamp Kraków 2011

Już po raz kolejny mamy wielką przyjemność partnerować konferencji EduCamp. Najbliższa edycja już jutro – w środę, 28 września w Krakowie a transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć za pomocą ClickMeeting. 

 

 

W dużym skrócie EduCamp to wydarzenia poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w edukacji. To wdzięczny temat, bo edukacja zmienia się już od lat i patrzy coraz bardziej przychylnym okiem na nowe media. W końcu dzięki nim może pozwolić sobie na zwiększenie zasięgu, dopasowanie do indywidualnych stylów uczenia się czy po prostu staje się bardziej efektywna, ciekawsza i… przyjemniejsza. 🙂

 

 

Nikogo nie dziwią dziś już szkolenia językowe prowadzone online czy edukacyjne webcasty. Nie wszyscy jednak jeszcze zdają sobie sprawę z dostępnych możliwości. Na szczęście mogą je poznać dzięki takim wydarzeniom, jak EduCamp.

 

Najbliższa edycja, która odbędzie się już jutro w klubie Lizard King w Krakowie, poświęcona będzie właśnie mediom w edukacji. Naprawdę warto odwiedzić EduCampa, zwłaszcza ze względu na świetną listę prelegentów. W wydarzeniu weźmie udział między innymi Wiktor Niedzicki, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, a którego prezentacja zapowiada się wyjątkowo intrygująco. A oprócz pana Wiktora, z prelekcjami wystąpi mnóstwo zacnych gości, którzy specjalizują się w e-learningu, social learningu i nowoczesnych technologiach.

 

Jest też dobra wiadomość dla tych, którzy nie będą mogli wziąć osobistego udziału w EduCampie – kolejny raz ClickMeeting zapewnia transmisję wydarzenia na żywo, dostępną ze strony organizatora.

 

Jest nam tym bardziej nam miło, że aspekt wykorzystania mediów w edukacji jest nam szczególnie bliski. 🙂

 

Zapraszamy serdecznie na EduCampa i czekamy na Wasze opinie. A jeśli macie już doświadczenia z wykorzystaniem spotkań online czy webinarów w edukacji, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach!