Dodatkowe funkcje w ClickMeeting

Mamy dla Was kolejne wieści! Wprowadziliśmy kilka dodatkowych funkcji na naszej platformie, które to jeszcze bardziej przyczynią się do zwiększenia efektywności Waszych prezentacji. Sprawdźcie sami.

Oto nowe opcje.

 

 

 

 

Widok zakładek w oknie prezentacji

Przeprowadzając prezentacje dla Waszych uczestników lub chcąc udostępnić im wybrane pliki, możecie umieścić obok siebie wybrane zakładki. Wówczas Wasi goście zobaczą w jednym oknie np. dokument w formacie Word a obok niego ankietę przygotowaną przez Was.

Poniżej przykłady nowych widoków prezentera i uczestnika.

 

Widok prezentera:

 

 

 

Widok uczestnika:

 

 

Dodatkowe możliwości

Rozszerzyliśmy także funkcje uprawnień, jakie mogą być nadawane Waszym gościom.

Otóż teraz możecie także sami decydowac do jakich modułów uczestnicy Waszych konferencji mają przyznane prawa.

 

Z poziomu funkcji czatu mozecie także uruchomić wideo z serwisu YouTube, oczywiście ta opcja dostępna jest dla tych z Was, którzy nie posiadają żadnych restrykcji dotyczących dostępu do tej strony.

 

 

Wypróbujcie nowe funkcjonalności przy okazji następnego spotkania i dajcie nam znać, jak się Wam podobają.

 • Hej, czy dobrze widzę, że jedyną możliwością otworzenia dwóch okien jest “wyciągniecie” myszką drugiej zakładki (np. właśnie ankety). Wcześniej musze jednak “z ręki” zmniejszyć pierwsze okno, np. z prezentacją?
  Czy jest jakiś przycisk, którego nie zauważyłam?

 • Jeszcze jedno pytanie: co masz na myśli “Z poziomu funkcji czatu mozecie także uruchomić wideo z serwisu YouTube”?

 • Dominika Kepska

  Marto, dziękujemy za przeslane uwagi.
  Nawiązujac do zmian widoków w oknie udostępniania to proces ten przebiega tak jak go opisałas. Prezentacje i ankiete możemy wyciągnać z okna udostępniania do oddzielnych okienek, a okno udostępniania zminimalizować.

  Odpowiadając na Twoje drugie pytanie, to do tej pory linki wklejane na chat po kliknięciu otwierały Youtube w nowym oknie. Teraz jeżeli ktoś ma uprawnienia do funkcji YouTube to może otworzyć ten film dla wszystkich w oknie udostępniania.

  Mamy nadzieje, że zmiany te przyczynią sie do jeszcze bardziej efektywnego użytkowania naszej platformy. Pozdrawiamy serdecznie.

 • Dzięki Dominika. Jutro wytestuję z uczestnikami szkolenia tę opcję z YouTube.