Kolejny klient ClickMeeting

Tak jak obiecaliśmy w ubiegłym tygodniu mamy dla Was informację o kolejnym kliencie ClickMeeting. Tym razem również jest to organizacja edukacyjna. Od stycznia dostarczamy usługi z zakresu konferencji online międzynarodowej uczelni z Nowego Sącza Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University.

 

Uczelnia korzysta z pakietu ClickWebinar 40 umożliwiającego organizację nieograniczonej liczby spotkań maksymalnie do 40 uczestników.

 

ClickWebinar posłuży studentom studiów podyplomowych „Psychologia i pedagogika sądowa”, oraz kursów dla pracowników wymiaru sprawiedliwości, w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

„Dzięki zastosowaniu tego narzędzia, studenci będą mogli uczestniczyć w wykładach i konsultacjach online prowadzonych przez wykładowców.  Ma to szczególnie istotne znaczenie w przypadku tych studiów podyplomowych, które w całości realizowane są na odległość, w trybie e-learning. Nasi studenci mogą nie tylko zapoznawać się z prezentacjami multimedialnymi, materiałami video i literaturą w formie e-booków, ale również wejść w bezpośredni kontakt i dialog z osobami prowadzącymi kursy, tak jak na zajęciach stacjonarnych” – podsumowała współpracę z nami Pani Marta Adamczyk – prodziekan Wydziału Psychologii  Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University.

 

Już niedługo podzielimy się z Wami kolejnymi wieściami o nowych klientach ClickMeeting….