Nowe funkcjonalności: Kontrola Audio-Video i zaproszenia poprzez SMS/Email

Większość innowacji wprowadzanych przez ClickMeeting można określić zdaniem : “ To jest niesamowite!”. Tym razem lepszym określeniem nowej funkcjonalności jest zdanie: “ Jaka to użyteczna funkcja!”. Nie spodziewajmy się, że odmieni ona nasze życie, ale na pewno spowoduje, że korzystanie z produktu będzie jeszcze wygodniejsze . Dzisiejsza aktualizacja obejmuje kilka nowych opcji. Wkrótce będziesz się zastanawiał, jak dawałeś sobie bez nich radę 🙂 

Powiedzmy, że coś wspaniałego stało się w Twoim życiu. Wygrałeś na loterii!
A może znalazłeś banknot o wysokim nominale w Twoim zimowym płaszczu? Chciałbyś komuś o tym powiedzieć.Wysyłasz email, ale wiesz, że części znajomych może nie być przy biurku, więc wysyłasz również wiadomość sms.

Aby uchwycić wszystkich zainteresowanych nie ma to, jak wiadomość tekstowa.
O tym właśnie mówi pierwsza funkcjonaność

1. Zaproszenia poprzez email lub sms

Stwórz spotkanie tak jak zwykle. Następnie wejdź na spotkanie. Na liście użytkowników, kliknij w Ustawienia, aby wyświetlić okno.


skrin1pl

 

Kliknij email, aby zacząć wyszukiwać adresy osób, które chcesz zaprosić.

skrin2pl

 

Kliknij w przycick sms, aby wpisać numery telefonów, do których wyślesz wiadomość tekstową z zaproszeniem na spotkanie.

skrin3pl

 

2. Zarządzaj audio-video

Przy większości spotkań, ważne jest, aby umożliwić odbiór audio i wideo dla każdego. Po kliknięciu ikony Ustawienia, kiedy wejdziesz do konfiguracji spotkań, zobaczysz, że opcja ta, udostępniania dla uczestników, jest domyślnie zaznaczona.

Ale mogą być przypadki, że będziesz chciał zarządzać tymi dostępami indywidualnie. Więc, jeśli odznaczysz opcję dostępności dla uczestników, będziesz mógł klikać w ikony mikrofonu i kamery, aby kontrolować, co uczestnicy powinni zobaczyć i usłyszeć.

skrin4plMasz kilka pomysłów, jak wykorzystać nowe funkcje? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

A, jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.