Nowe zaproszenia i widgety w ClickMeeting

Kolejne nowości w ClickMeeting: tym razem dodaliśmy dwie nowe – niewielkie ale przydatne – funkcjonalności: nowy, łatwiejszy (i ładniejszy ;)) sposób zapraszania uczestników na spotkania oraz widgety na stronę internetową, pokazujące status spotkania. Oto i one:

 

 

 

Widgety – status spotkania

Od teraz możecie na swojej stronie internetowej umieścić widget, który poinformuje uczestników Waszego spotkania o jego statusie. Dzięki temu będą od razu wiedzieć, czy spotkanie już się rozpoczęło, ile czasu pozostało do jego rozpoczęcia lub ilu uczestników aktualnie bierze w trwającym już spotkaniu. Widget wyświetli również link do rejestracji na spotkanie.

 

Widgety występują w dwoch wersjach – podstawowej, która pokazuje status spotkania, oraz rozszerzonej, która wyświetla bardziej szczegółowe informacje, oraz w dwóch szatach graficznych. Wystarczy wybrać odpowiadający Wam widget i skopiować kod a następnie wkleić go na Waszą stronę internetową.

 

 

Widgety znajdziecie w nowej zakładce w szczegółach spotkania.

 

 

Nowe zaproszenia

Uprościliśmy również zapraszanie uczestników na spotkania. Możecie teraz zapraszać uczestników na trzy sposoby:

 

  • kopiując i wklejając adresy internetowe
  • dodając adresy z listy kontaktów w Waszym koncie ClickMeeting
  • wybierając spośród uczestników wszystkich poprzednich spotkań.

 

Po wybraniu sposobu zaproszenia, wystarczy wkleić skopiowane kontakty lub wybrać je z wyświetlonej listy. Zaproszone osoby otrzymają emaila z możliwością dodania informacji o spotkaniu do kalendarza.

 

 

 

 

Wypróbujcie nowe funkcjonalności przy okazji następnego spotkania i dajcie nam znać, jak się Wam podobają.