Odbierz swój prezent w promocji świątecznej ClickMeeting i ClickWebinar

Kilka dni temu spadła z kalendarza ostatnia kartka listopada ustępując miejsca grudniowi, który jest corocznym sygnałem do rozpoczęcia świątecznego szaleństwa zakupowego. Oznacza to, że najbliższe tygodnie będą pełne promocji, okazji i ofert świątecznych. Postanowiliśmy nie pozostawać w tyle i również przygotować dla Was wyjątkową ofertę świąteczną.

Próbujesz właśnie konto testowe ClickMeeting lub ClickWebinar i zastanawiasz się nad kupnem wersji płatnej naszej usługi? A może od dawna nosisz się z zamiarem wdrożenia webinarów i spotkań online do działań swojej firmy? W takim razie teraz jest najlepszy moment, aby to zrobić!

 

Wybierz prezent, który spełni Twoje potrzeby!

Specjalnie z okazji świąt obniżyliśmy ceny dwóch najpopularniejszych pakietów ClickMeeting i ClickWebinar. Zdecyduj, która oferta najlepiej spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci zwiększyć efektywność działań Twojej firmy.

ClickMeeting

Jeżeli chcesz korzystać ze spotkań online, aby spotykać się z poszczególnymi klientami, kontrahentami lub pracownikami, to prawdopodobnie Twoje oczekiwania spełni pakiet ClickMeeting 25. Umożliwia on organizowanie spotkań online maksymalnie do 25 uczestników. W ramach promocji świątecznej możesz teraz go kupić tylko za 44 zł miesięcznie (stara cena 62 zł)

ClickWebinar

A jeśli zależy Ci na organizowaniu dużych spotkań, szkoleń lub webinarów to z pewnością powinien Cię usatysfakcjonować pakiet ClickWebinar 100. Dzięki niemu będziesz mógł prowadzić spotkania, w których będzie mogło brać udział aż 100 uczestników. Tylko teraz pakiet ClickWebinar 100 kosztuje tylko 120 zł miesięcznie (stara cena 240 zł).

Co najważniejsze, jeżeli zdecydujesz się na jeden z oferowanych pakietów  do 20 grudnia 2012 to cena świąteczna będzie obowiązywała aż do zamknięcia konta.

Zainteresowany!? W takim razie po więcej szczegółów zapraszamy na http://www.clickwebinar.pl/swiateczna-oferta

Takiej okazji po prostu nie można zmarnować!