Szkolenie: “Jak zwiększyć sprzedaż dzięki technologii webcast?”

Tym razem polecamy szkolenie stacjonarne, ale jak najbardziej związane z tematyką webinarów, webcastów i spotkań online.  Fundacja Obserwatorium Zarządzania organizuje szkolenie otwarte, które odbędzie się z wykorzystaniem naszej platformy, a poświęcone będzie wykorzystaniu nowoczesnych technologii w sprzedaży.

O czym i dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla trenerów, telemarketerów, sprzedawców i wszystkich, zainteresowanych biznesowemu wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Prowadzący Piotr Maczuga – ekspert m.in. w dziedzinie transmisji online i webinarów – opowie o tym, jak wykorzystać technologię webcast do zwiększenia sprzedaży i świadomości marki, promocji, budowania relacji z klientami oraz wsparcia partnerów biznesowych.

 

Kiedy i jak się zapisać?

Szkolenie odbędzie się 15.02.2013 w warszawskiej siedzibie Fundacji Obserwatorium Zarządzania przy ulicy Wiertniczej 141 w godzinach 09.30-16.45. Zapisy odbywają się pod linkiem:

http://szkolenia.obserwatorium.pl/zgloszenie/57

 

O Organizatorach

Fundacja Obserwatorium Zarządzania wspiera kadrę menedżerską przedsiębiorstw w rozwoju kompetencji, rozwija narzędzia wspomagające efektywne zarządzanie i buduje społeczność Profesjonalnych Menedżerów. Dział Szkoleń Obserwatorium opracowuje i realizuje zaawansowane programy rozwojowe podnoszące kompetencje menedżerów i wspierające kadrę menedżerską przedsiębiorstw w przygotowywaniu i skutecznym wdrażaniu projektów wynikających ze strategii firmy.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://szkolenia.obserwatorium.pl/szkolenia-otwarte/nowe-media/art/57

Polecamy!