Wakacje, przyjaciele, ClickMeeting

 

Jeśli myśleliście, że platforma online nadaje się tylko do spotkań biznesowych, to nic bardziej mylnego.

Z ClickMeeting możesz spotykać się ze swoimi przyjaciółmi, kiedy tylko zechcesz.

 

 

 

Powrót do szarej rzeczywistości

Wakacje dobiegły końca, ale to nie musi także oznaczać , że znajomości zawarte podczas naszych urlopów pozostaną jedynie wspomnieniem. Znane nam wszystkim nieprzyjemne uczucie powrotu do szarej rzeczywistości możemy złagodzić dobrym towarzystwem.

 

Wakacje to długo wyczekiwany czas przez nas wszystkich, począwszy od gimnazjalistów, studentów aż po tych, którym w tygodniu czas wypełnia praca. Planujemy swoje pobyty, dopinając wszelkie szczegóły na ostatni guzik, tak by nasze urlopy wykorzystać do zadowalającego maksimum. Gdy wszystkie rzeczy na naszej liście do zrobienia mamy już odhaczone, odliczanie czas zacząć.

 

Niektórzy decydują się na zwiedzanie krajów dalekiego wschodu na własną rękę, inni preferują kąpiele słoneczne na tropikalnych plażach. Są też i Ci, co stawiają na aktywny wypoczynek i ekstremalną przygodę.

 

Zadbaj o dobre relacje ze swoimi przyjaciółmi

Nieuniknionym elementem łączącym wszystkie nasze podróże są zawarte podczas nich, nowe znajomości. Zwykle wakacyjne przyjaźnie, dobiegają końca  w momencie powrotu do domu i pozostają jedynie w sferze naszych wspomnień, ale czasem bywa tak, że niektóre kontakty warto jednak pielęgnować.

 

Utrzymywanie regularnych relacji pomimo dzielącej nas odległości, jest dzisiaj dużo łatwiejsze niż kiedyś. Nie musimy bowiem spędzać godzin na pisaniu wielostronnicowych listów, na które z niecierpliwością, wyczekujemy odpowiedzi.

 

Rozmowa z naszymi znajomymi leży jedynie w zasięgu ręki, wystarczy, że nasz komputer ma połączenie internetowe, a zorganizowanie spotkania z pomocą platformy ClickMeeting to kwestia kilku minut. Wystarczy, że klikniesz, włączysz kamerę i zabawa może się rozpocząć.

 

Nigdy nie wiadomo, czy znajomość zawarta np. gdzieś na drugim końcu świata, nie będzie początkiem relacji na długie lata.

 

To do Was należy ten pierwszy krok. My ze swojej strony zapewnimy Wam proste i wygodne rozwiązanie do spotkań z Waszymi przyjaciółmi, kiedy tylko będziecie mieli na to czas i ochotę.

 

Ciekawi jesteśmy też, jakie są Wasze spostrzeżenia i sposoby na pielęgnowanie znajomości na odległość.

 

Zachęcamy Was do regularnego odwiedzania naszego bloga po więcej porad i wieści ze świata ClickMeeting.

 

 

Udanego weekendu i do usłyszenia w przyszłym tygodniu.