W drodze na targi Internet Poland

Są wszędzie. Każdego dnia przeszkadzają nam w pracy. Pożeracze Czasu. Przybierają różne postaci, ale zawsze robią to samo. Zjadają nasz cenny czas. Na szczęście, jest ktoś, kto potrafi ich pokonać. A kto to? Jeśli chcecie się dowiedzieć, zapraszamy już jutro na stoisko 48 podczas targów Internet Poland. 🙂

 

 

Targi Internet Poland to jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce. Odbędą się w dniach 8-9 listopada 2011 w Warszawie. Na ponad 5 tysiącach metrów kwadratowych hali wystawienniczej Międzynarodowych Targów w Warszawie przy ulicy Marsa 56 zaprezentują się dostawcy usług oraz rozwiązań z zakresu: brand advertisingu, email marketingu, social media, mobile marketingu, advergamingu oraz agencje kreatywne/reklamowe, domy mediowe i inne.

 

A wśród nich na stoisku 48 zaprezentuje się ekipa ClickMeeting i ClickWebinar. Ale to nie wszystko. Jeśli odwiedzicie stoisko 48, poznacie również naszych Superbohaterów, którzy czekają gotowi by wspomóc Was w walce z wszechobecnymi Pożeraczami Czasu i odzyskaniu efektywności, którą codziennie zabierają Wam podróże służbowe czy bezproduktywne spotkania. Jeśli chcecie się przekonać, co potrafią, gorąco zapraszamy na nasze stoisko. Zapewniamy, że nie będziecie się u nas nudzić!

 

 

A tymczasem… nasi Superbohaterowie, jak tylko dotrą do Stolicy, muszą zakasać rękawy i przygotować stoisko na Wasze przybycie. Dołączcie do nas jutro!

 

Do zobaczenia w Warszawie!