Webinar: Jak wykorzystywać webinary w marketingu?

Zapraszamy na drugi już webinar z edukacyjnego cyklu, jaki dla Was przygotowaliśmy. Poprzednie spotkanie poświęciliśmy podstawowym informacjom na temat webinarów i korzyści, jakie przynoszą. Tym razem, już 7 lutego o godzinie 11, Marta Eichstaedt opowie o tym, jak skutecznie wykorzystywać webinary w działaniach marketingowych.

 

Marketing to ogromne pole do popisu dla webinarów. Jeśli szukasz pomysłów, jak zaprząc webinary to promocji firmy czy pozyskiwania nowych klientów, nasz webinar jest właśnie dla Ciebie.

 

Marta Eichstaedt, webinarowa “weteranka” opowie między innymi o tym, w czym webinary mogą pomóc firmie i jak je poprowadzić, by nie zniechęcić potencjalnych klientów. Będzie też kilka praktycznych przykładów zastosowań webinarów marketingowych.

 

Po konkrety, zapraszamy serdecznie na sam webinar, który odbędzie się – oczywiście za pomocą ClickWebinar – 7 lutego o godzinie 11 w wirtualnej sali konferencyjnej, którą znajdziecie pod tym adresem: http://webinary.clickwebinar.com/EDU2.

 

Będziemy się jeszcze przypominać na Facebooku. 🙂 Chętnie też poznamy Wasze doświadczenia z webinarami w marketingu – podzielcie się z nami!