Webinar: Jak zorganizować i wykorzystać szkolenia online?

Miło nam zaprosić Was na webinar poświęcony planowaniu, organizowaniu i wykorzystywaniu szkoleń online. Spotkanie, które odbędzie się już w przyszły czwartek, 24 stycznia o godzinie 18, poprowadzi Piotr Peszko – ekspert w dziedzinie e-learningu bloger, trener i twórca szkoleń online.

O czym będzie?

Jeśli interesuje Was temat e-learningu oraz szkoleń online i chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat ich wykorzystywania, nie możecie przegapić tego wydarzenia.

W webinarze, zatytułowanym: “Szkolenia online. Co to jest i jak się za to zabrać?”, Piotr Peszko odpowie między innymi na następujące pytania:

 

  • Czym jest e-learning?
  • Czym e-learning różni się od szkoleń tradycyjnych?
  • Jakie są dostępne formy nauczania przez Internet?

 

Podczas webinaru dowiecie się również, jak wykorzystać dostępne narzędzia, by rozpocząć lub usprawnić prowadzenie szkoleń online.

 

O prowadzącym

Piotr Peszko jest właścicielem i założycielem 2EDU, firmy zajmującej się doradztwem i projektowaniem użytecznych szkoleń online. Jest również projektantem, trenerem i twórcą szkoleń online oraz autorem bloga o blog.2edu.pl, na którym komentuje zjawiska związane z nowoczesną edukacją. Pomysłodawca i organizator serii edukacyjnych barcampów – EduCamp.

 

 

O webinarze

Darmowy webinar odbędzie się w czwartek, 24 stycznia, o godz. 18, oczywiście na pośrednictwem naszej platformy. Aby się zarejestrować, należy kliknąć w poniższy link:

https://szkolenia.clickwebinar.pl/szkoleniaonline/register

Widzimy się? 🙂