Webinar: Projektowanie szkoleń online

Zapraszamy na kolejny z cyklu webinarów edukacyjnych poświęconych tworzeniu szkoleń online. Tym razem, w czwartek 11 kwietnia o godzinie 18 Piotr Peszko opowie o tym, jak projektować szkolenia online, by odpowiadały na potrzeby odbiorców.

 

Podczas poprzednich webinarów mieliście już okazję zastanowić się, co chcecie osiągnąć przy pomocy szkoleń online i jakie potrzeby Wasze szkolenia mają spełnić. Na kolejnym spotkaniu, zatytułowanym: “Ołówki w dłoń! Zaczynamy projektowanie szkoleń online.”, Piotr Peszko, ekspert i pasjonat nowoczesnych metod edukacji, autor bloga 2edu.pl i organizator znanych wielu EduCampów, opowie o tym, jak:

 

  • zdefiniować cele szkoleniowe zgodnie z wymaganiami użytkownika
  • określić główne i poboczne cele szkoleniowe
  • stworzyć ramowy projekt szkolenia online.

 

Jak zapewnia prowadzący, korzystając z narzędzi do tworzenia list i map myśli, lub kartki i ołówka uczestnicy webinaru stworzą swój pierwszy ramowy projekt szkolenia online, który będzie podstawą do dalszego projektowania, a później tworzenia szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia o godzinie 18 – zarejestrować można się już dziś, całkowicie za darmo, pod poniższym linkiem:

https://szkolenia.clickwebinar.com/elearning365/register

Do zobaczenia!