Webinar: Webinary i spotkania online jako narzędzie sprzedaży

Zapraszamy na kolejny z cyklu naszych webinarów edukacyjnych poświęconych sposobom wykorzystywania spotkań online. Tym razem Marta Eichstaedt, która gościła Was również podczas poprzednich spotkań, opowie o tym, jak webinary mogą posłużyć jako narzędzie sprzedaży.

 

 

Darmowy webinar odbędzie się już jutro, 24 kwietnia, o godzinie 11 i potrwa około godziny. Marta Eichstaedt opowie między innymi o tym, jak webinary i spotkania online mogą wesprzeć działy handlowe w firmach oraz jak prowadzić skuteczne spotkania sprzedażowe online z klientami i szkolenia dla handlowców.

 

Jak zwykle Marta, która jest niezależnym ekspertem w branży szkoleniowej, podzieli się swoim doświaczeniem związanym z wideokonferencjami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ich wykorzystania.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy kilka minut przed spotkaniem kliknąć w link: http://webinary.clickwebinar.pl/EDU3 i zalogować się. Polecamy pojawić się przed komputerem trochę wcześniej i przetestować połączenie, klikając w link, który znajdziecie w oknie logowania, by mieć pewność, że nic Wam w spotkaniu nie przeszkodzi.

 

Spotkanie będzie nagrywane również dla tych, którzy nie będą mogli wziąć w nim udział lub będą chcieli obejrzeć transmisję jeszcze raz w późniejszym terminie.

 

Serdecznie zapraszamy!