Webinary na świecie – nowa infografika

Razem z całym zespołem ClickMeeting postanowiliśmy zbadać, jak często, kiedy i w jakim celu użytkownicy naszej platformy organizują webinary. Dzisiaj przedstawiamy wyniki naszych badań – w formie infografiki, w której znajdziecie też kilka przydatnych porad dotyczących wykorzystywania webinarów.

 

Webinary powoli, ale zyskują coraz większą popularność. Są wykorzystywane zarówno do celów marketingowych czy sprzedażowych jak i edukacyjnych.

 

Przyjrzeliśmy się temu, jak nasi Klienci wykorzystywali spotkania online na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy. A wyniki naszych badań okazały się naprawdę ciekawe – wiedzieliśmy, że webinary organizowane są z różnych miejsc na Ziemi ale okazało się, że w rekordowym pod tym względem spotkaniu wzięli udział uczestnicy aż z 54 krajów.

 

Przekonaliśmy się też, jakie są najpopularniejsze dni i godziny na organizowanie webinarów oraz ile trwa przeciętny webinar (65 minut).

 

Zebraliśmy wyniki naszych badań i wraz z kilkoma przydatnymi wskazówkami ułożyliśmy w infografikę. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba – i przyda. 🙂

 

 

 

A jakie są Wasze doświadczenia z webinarami? Podzielcie się z nami – i podzielcie się z innymi naszą infografiką, jeśli się Wam spodobała! 🙂