Witajcie w internetowej Wieży Babel

Do you speak English? Parlez-vous français? Sprechen sie Deutsch? Habla Espanol? Mówisz po polsku? Internet i ClickMeeting używane są przez ludzi na całym świecie. Niezależnie w jakim języku mówią, staramy się ułatwić im spotkania w tej wielkiej biznesowej Wieży Babel.

 

 

Dzięki ClickMeeting, Ziemia staje się mniejsza.

 

 

Nie dosłownie oczywiście. Kurczą się za to granice komunikacji międzyludzkiej. Dzisiaj możemy spotykać się niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, czy nawet strefy czasowej. A teraz jest jeszcze łatwiej, bo nawet język obcy przestał stanowić barierę. Jak to możliwe?

 

Dzięki symultanicznemu tłumaczeniu czatu w ClickMeeting. 🙂 Jak sama nazwa wskazuje, tłumaczenie na jeden z 52 języków odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możecie mieć pewność, że Wasz rozmówca Was rozumie. To się nazywa prawdziwe spotkanie na globalnym szczeblu. 😉

 

 

Oprócz tego, ClickMeeting dostępny jest aż w 10 językach, w tym oczywiście po polsku (jak na polski produkt przystało). A planujemy kolejne.

 

Dlaczego to wszystko? W skrócie – lubimy języki. Bo one oznaczają komunikację. A komunikacja oznacza ludzi – czyli Was. A dla Was właśnie tu jesteśmy.

 

A skoro o komunikacji mowa, to zapraszamy na nasz profil na Facebooku, na którym (podobnie jak tu, na naszym blogu) zachęcamy Was do dzielenia się Waszymi doświadczeniami związanymi ze spotkaniami – nie tylko online.