Witajcie w świecie spotkań online!

Z wielką przyjemnością witamy Was na polskim blogu ClickMeeting. Poznacie tu nie tylko nasz produkt i jego funkcjonalności, ale również wskazówki i ciekawe informacje dotyczące prowadzenia internetowych spotkań i konferencji. Jednym słowem, pokażemy wam “co” ale i “jak”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Zapewne znacie to z własnego doświadczenia: spotkania w firmie ciężko zorganizować tak, żeby data i godzina pasowały wszystkim zainteresowanym. Kiedy już się uda, ciągną się o wiele dłużej, niż potrzeba, ktoś się spóżnia, ktoś musi wcześniej wyjść, po pewnym czasie trudno się już skupić. Jeśli tak wyglądają spotkania w Waszej firmie, to może czas zastanowić się nad skuteczną alternatywą? Oczywiście, mamy dla Was pewną propozycję.

.

Czym jest ClickMeeting?

ClickMeeting to platforma do konferencji online, oferująca wiele zaawansowanych funkcjonalności, łatwa w użyciu i stuprocentowo niezawodna. Składa się z dwóch produktów – ClickMeeting i ClickWebinar, przeznaczonych do przeprowadzania odpowiednio: spotkań do 25 osób i konferencji nawet do 1000 uczestników. Jeśli dotyka Was powszechny dzisiaj problem długich, bezproduktywnych spotkań biznesowych, ClickMeeting może być dla Was idealnym rozwiązaniem.

 

Co może ClickMeeting?

ClickMeeting pozwala na organizowanie konferencji, spotkań roboczych, szkoleń wewnątrzfirmowych czy prezentacji produktowych dla klientów w dogodnym dla wszystkich miejscu i czasie, bez potrzeby odchodzenia zza biurka. Dzięki temu pomaga wyeliminować koszty i czas przeznaczany na podróże służbowe czy wyjazdy szkoleniowe i skoncentrować się na efektywnym podejmowaniu decyzji.

 

Platforma oferuje również między innymi udostępnianie uczestnikom pulpitu komputera, aplikacji oraz plików w bardzo wygodny i efektywny sposób, chat tekstowy (z opcjami moderacji i tłumaczenia na wiele języków) oraz video, a także pełne dostosowanie wyglądu spotkania do identyfikacji wizualnej marki. Program korzysta przy tym z najnowocześniejszych technologii, zapewnieniając całkowite bezpieczeństwo danych i niezawodności transmisji.

 

To oczywiście w dużym skrócie. Na naszym blogu będziecie mogli bliżej poznać poszczególne możliwości ClickMeeting, których, jak się przekonacie niebawem, wciąż przybywa. Postaramy się również przybliżyć Wam ideę konferencji online: jak i po co je organizować oraz jak czerpać z nich jak najwięcej korzyści.

 

Zapraszamy również do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz Blipie. I do zobaczenia niebawem!

.