Zapraszamy na webinar: Jak spełnić oczekiwania odbiorców szkoleń online?

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejny darmowy webinar poświęcony szkoleniom online i szerokiej dziedzinie jaką jest e-learning. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 28 lutego o godzinie 20. A poprowadzi je znany dobrze znany i nieoceniony Piotr Peszko – ekspert w dziedzinie e-learningu bloger, trener i twórca szkoleń.

 

O czym będzie mowa?

Webinar adresowany jest do wszystkich osób interesujących się e-learningiem, a w szczególności szkoleniami online. Piotr opowie m.in. jak wykorzystać, zaprojektować i zaplanować szkolenie online oraz poruszy kwestie związane z oczekiwaniami odbiorców, którzy biorą udział w szkoleniach online, w szczególności jak:

  • skutecznie określać potrzeby osób uczących się online
  • stworzyć profil odbiorcy i rozpoznać jego potrzeby
  • przygotować się do projektowania efektywnych szkoleń

 

Kilka słów o prowadzącym…

Mimo, że wielu osobom nie trzeba już przedstawiać postaci jaką jest Piotr Peszko, ponieważ kojarzą go zapewne z blogiem 2edu.pl, gdzie aktywnie komentuje zajwiska związane z nowoczesną edukacją. Mogą za to nie wiedzieć, że jest również właścicielem i założycielem 2EDU, firmy zajmującej się doradztwem i projektowaniem użytecznych szkoleń online. A poza tym, Piotr to uznany projektant, trener i twórca szkoleń online oraz  pomysłodawca i organizator serii edukacyjnych barcampów – EduCamp.

 

O webinarze

Darmowy webinar “Jak spełnić oczekiwania odbiorców szkoleń online?” odbędzie się w czwartek, 28 lutego, o godz. 20 – oczywiście za pośrednictwem ClickMeeting. Aby się zarejestrować, należy kliknąć w poniższy link:

https://szkolenia.clickwebinar.com/elearning365/register

Żeby nie przegapić takiej okazji zarezerwujcie sobie czas już dzisiaj.

Do zobaczenia! 🙂