Zaproszenie na cykl edukacyjnych webinarów

Dziś mam prawdziwą przyjemność zaprosić Was na serię edukacyjnych webinarów, którą właśnie rozpoczynamy pod patronatem (i za pomocą) ClickMeeting. Pierwszy webinar już jutro, w czwartek 8 grudnia, o godzinie 11.

 

 

 

Wiemy, że webinary na rynku polskim dopiero zyskują popularność, podczas gdy na świecie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, stały się już popularnym sposobem na promowanie treści zarówno edukacyjnych jak i marketingowych. My mamy ambicję upowszechnić tę formę przekazu na naszym rodzimym rynku i przekonać tym samym ludzi związanych z biznesem, marketingiem czy edukacją do korzystania z webinarów i z takich narzędzi, jak ClickMeeting i ClickWebinar.

 

Zaczynamy więc serię edukacyjnych webinarów poświęconych… webinarom właśnie. Czym jest webinar, jak się do niego przygotować, jakie treści warto przekazywać za pomocą webinarów i czy webinary się opłacają? Na te i wiele innych pytań chcemy opowiedzieć podczas naszych spotkań.

 

Pierwszy webinar, który poprowadzi Marta Eichstaedt, ekspert w dziedzinie szkoleń online, odbędzie się już jutro, 8 grudnia, o godzinie 11. Tytuł pierwszego spotkania to: “Jak zwiększać ROI dzięki webinarom i spotkaniom online?” Zachęcamy do zapisania się tutaj.

 

Mamy nadzieję, że odpowiemy na nurtujące Was pytania i uda nam się pokazać, jakie korzyści mogą płynać ze spotykania się online w wirtualnej sali konferencyjnej. Chętnie też poznamy Wasze dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie – serdecznie zapraszamy więc na nasze webinary oraz do komentarzy pod dzisiejszym postem.

 

Do zobaczenia!

Tagi: