Zmiany w programie partnerskim i nowa panoramiczna rozdzielczość nagrywanych spotkań

Chcielibyśmy Was poinformować, że dokonaliśmy kilku zmian w Programie Partnerskim ClickMeeting. Wiadomości te na pewno ucieszą naszych afiliatów.

 

Dokonaliśmy także zmiany w rozdzielczości naszego narzędzia, co niewątpliwie przyczyni się do zwiększenia jakości odbioru wizualnego Waszych spotkań na naszej platformie.

 

Zmiany w programie afiliackim ClickMeeting

Dotychczasowa wysokość prowizji wypłacanej naszym partnerom za zreferowanie konta w usłudze ClickMeeting/ClickWebinar wzrosła z 20% na 30%.

 

Zmianie uległ także okres wypłacania prowizji. Dotychczas bowiem otrzymywali wyplate za zreferowane konta nie dluzej niz przez pierwszych 12 miesięcy życia zreferowanego konta.

 

Zmienilismy ten warunek i prowizja bedzie naliczana tak długo, jak długo zreferowane konto bedzie aktywne.

 

Powyższe zmiany dotyczą oczywiście wszystkich nowych afiliatów, którzy założą konto po wprowadzeniu zmian a takze wspołpracujących już z nami obecnie afiliatów, ale w przypadku tylko kont, które zostały zreferowane po wprowadzeniu dzisiejszych zmian.

 

Zmiana proporcji oraz rozdzielczości nagrywanych spotkań

Dodatkowo zmieniliśmy także rozdzielczość nagrywanych spotkań z dotychczasowej 1024×768 na 1366×768, która w dzisiejszych czasach jest najpopularniejszą rozdzielczością monitorów.

 

Dzięki temu  przeszliśmy do trybu panoramicznego 16:9 (a więc osoby o innych rozdzielczościach ale takich proporacjach, które aktualnie stanowią zdecydowaną większość rynku, będą mogły oglądać nagrania na pełnym ekranie).

 

 

 

Tryb panoramiczny zdecydowanie pozwala na lepsze dopasowanie nagrania w najpopularniejszych odtwarzaczach takich jak  YouTube i Vimeo.

 

Odwiedzajcie regularnie naszego bloga oraz śledźcie profil na Facebooku, aby dowiadywać się o kolejnych zmianach, które dla Was szykujemy.